Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe

Intel® Türkiye ve Microsoft® Çözüm Ortağı OpusGo® Yazılım; farklı sektörlerde hizmet sunan, tüm küçük ve orta ölçekli işletmelerin, perakende hizmet veren restoranlar, marketler ve zincir Mağazalar, oteller ve İhracat yapan firmaların kurumsal altyapılarını güçlendirerek büyümeleri için ihtiyaçları olan tüm web tabanlı uygulamaları sağlayan bir bilişim şirketidir.

OpusGo Yazılım’ın misyonu zorlu rekabet ortamında KOBİ’ler arası işbirliğini geliştirmek, en uygun maliyet ile en son teknolojiyi işletmelere kazandırarak global rekabet gücüne kavuşmalarını sağlamaktır.

OpusGo Yazılım, lokasyondan, donanımdan ve işletim sistemlerinden bağımsız olarak hizmet veren, her yerden ulaşım olanağı sunan servis tabanlı sistemler bütünü sağlamaktadır.

OpusGo Yazılım, HR (İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi), ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), CRM (Müşteri İlişkleri Yönetimi), Loyalt (Müşteri Sadakat Programı), E-Ticaret ve B2B (Firmalar Arası Satış Sistemi) sistemlerini tek bir çatı altında, tüm tarayıcı ve mobil cihazlarda kolay ve hızlı çalışabilir şekilde işletmelere sunmaktadır. Günümüzde en çok yaşanılan sorunlardan birisi olan Entegrasyon problemleri de OpusGo Yazılım Bulut alt yapısı ile çözülmüştür.

OpusGo Yazılım Ekibi, Sizin İçin;

 1. Tamamen Bulut Tabanlı çalışabilen Web platformu
 2. Tüm Mobil Cihazlar ve Bilgisayarlardan erişim imkanı
 3. Sınırsız kullanıcı sayısı
 4. Minimum bakım ve destek maliyeti
 5. Genişletilebilir ve Entegrasyona Uygun Sistem Alt Yapısı
 6. Toplu Data işleme imkanı (xls, xml, web servisler)
 7. Yüksek Platform Performansı
 8. Kullanıcı Dostu Dashboard ve Arayüzler
 9. Grafiksel Raporlamalar
 10. Gelişmiş Rapor Çıktıları Desteği (.xlsx, .docx, .cvs, .pdf)
 11. Şirket içerisindeki IT Departmanları için API ve Web Service Desteği

sağlayan, mükemmelliğe ve müşteri memnuniyetine odaklanan iş ve performans ölçütleriyle, kaliteli ve özgün projelere imza atmaktadır.

OPUSGO HAKKINDA