Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe

Hızla gelişen pazarlarda şirketlerin ürün ve hizmetlerini sürekli güncellemeleri ve yenilikler sağlamaları gerekmektedir. Bu konu aynı zamanda Bilişim Şirketlerinin de tercihlerini gözden geçirmeleri demektir. Bu nedenle Araştırma ve Geliştirme iş döngüsü için çok önemli bir faktör haline gelmiştir.

Sınırlı proje boyutları ve sanayi, üniversiteler ve araştırma laboratuvarları arasında güçlendirilemeyen bağlar yüzünden küçük ve orta ölçekli şirketler işleyişlerinde zorluklar çekmektedirler.

Yeni fikirleri ve olası ar-ge projeleri üzerinde beyin fırtınası yapmak için daima istekliyiz.

OpusGo Yazılım olarak farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz araştırma projelerinden edindiğimiz deneyim ve ilgili kurumlarla kurduğumuz güçlü bağlarımız ile sektörlerin ar-ge projelerini geliştirmelerine destek veriyoruz.

Amacımız, bilgi ve deneyimlerimizi ar- ge süreçlerinin her evresinde müşterilerimizle paylaşmak ve proje aşamalarında destek olmaktır.

Ar-Ge

Desteğini verdiğimiz konular

  1. Fizibilite
  2. Ürün Prototipi
  3. Problem Çözme
  4. İnovasyon
  5. Teknoloji Transferi
Yazılım Ar-Ge Danışmanlığı

Opusgo Yazılım Ar-Ge Danışmanlığı

Şirketinizin ürün ve hizmetlerine yenilik ve güncelleme yapmak ihtiyacı duyduğunuzda, Ar-Ge projelerinizi başlatmanıza ve tüm süreçlerinin yönetimine destek oluyoruz.