Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS ERP

Proje analizinden başlayarak anahtar teslimine kadar olan karmaşık iş süreçlerinin, proje ve insan kaynaklarının yönetimini Opus Bulut Platformunda entegre çözümlerimiz ile sağlayabilirsiniz.

Özellikle müteahhitlik ve taşeronluk dinamiklerinde, proje anahtar teslimine kadar olan süre ve sonrasındaki destek-bakım-garanti gibi konularda yapılan uzun süreli kontratların takibinde artan risk ve karmaşıklığın, inşaat sektörü için büyük maliyet kaybı değil, büyük kazanç fırsatı olmasını da iş süreçlerini ve insan kaynaklarını online takip ederek sağlayabilirsiniz.

Opus Bulut platformunda inşaat sektörüne özel

İnşaat Sektörü
  1. Pazarlama ve Satış Gücü Yönetimi (Opus CRM)
  2. İhale Takibi ve Teklif Yönetimi (Opus ERP)
  3. Proje Analizi, Proje Süreçleri ve Kontrat Yönetimi (Opus PMS)
  4. Satınalma ve Finans Yönetimi (Opus ERP)
  5. Hakediş Yönetimi (Opus ERP)
  6. İnsan Kaynakları Yönetimi (Opus HR)
  7. Performans Yönetimi (Opus CRM)
  8. Raporlama Yönetimi (Opus BI)

OpusGo Bulut tabanlı uygulamalarımız, İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren müteahhitlik, inşaat, taahhüt ve proje firmalarının hedef müşteriye erişme, proje takibi ve anahtar teslimi gibi başlangıçtan son aşamaya ve sonrasında da devam eden operasyonel maliyetleri düşürmelerine ve rekabetçi bir konum elde etmelerine olanak tanır.

Opusgo Bulut tabanlı uygulamalarımız, tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaların, dinamik, müşteri odaklı, iş verimliliği ve düşük-maliyet unsurları ile rekabeti kazanmaları için gerekli tüm alt yapı, uygulama ve teknolojileri sağlamaktadır.

İnşaat Sektörüne Özel Uygulama

OpusGo Yazılım'ın ERP, CRM ve HR uygulama çözümleri, Tüm İş Süreçlerini kapsayacak şekilde tasarlanmış Web Tabanlı, Akıllı Telefon ve Tablet Uyumlu, Şirketinizin ve İşletmelerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir, esnek yapıda bir altyapıya sahiptir.