Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS HR

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

OPUS HR, Tüm İnsan Kaynakları Süreçlerini kapsayacak şekilde tasarlanmış Web Tabanlı, Akıllı Telefon ve Tablet Uyumlu, Şirketinizin ve İşletmelerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir, esnek yapıda bir İK Yönetimi uygulamasıdır. OPUS HR, Entegre alt yapısı ile işletmenize özel Kariyer Portal'ı da sunmaktadır.OPUS CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi

OPUS CRM, İşletmenizin Satış ve Pazarlama Gücünü artırmakla kalmayıp, Müşterileriniz ile beraber yol aldığınız tüm süreçlerinizde size katkı sağlar. Tamemen Bulut Tabanlı Çalışabilen, OPUS CRM'i ister Tablet Bilgisayarınızdan ister Akıllı Telefonlarınızdan isterseniz de klasik bilgisayalardan kullanabilirsiniz.
OPUS ERP

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA

OPUS ERP, Sektör odaklı çalışan ve işletmenizi en iyi anlayan Bulut Tabanlı bir ERP çözümüdür. OPUS ERP İşletmeninizi donanım ve yazılım lisans maliyetlerinden soyutlayarak yatırım maliyetinizi azaltarak, daha kullanmaya başlarken işletmenize avantaj sağlar. OPUS ERP İşletmenizi Yeni Nesil ERP kavramı ile tanıştıracaktır.


OPUS E-COMMERCE

E-TİCARET

OPUS E-COMMERCE, sıradan e-ticaret sistemlerinden farklı olarak birçok modülü içerisinde barındırır. Dinamik Kampanya Yönetimi, Kargo Takip Sistemi, Ödeme Sistemi Alt Yapılarını, E-Mailing ve Dijital Pazarlama modüllerini ve en önemlisi OPUS CRM'den gelen Güçlü Müşteri İlişkileri Yönetimini barındırır.OPUS B2B

BAYİ VE KANAL YÖNETİMİ

OPUS B2B, Ürünlerinizi ve Hizmetlerinizi bayilerinize, farklı yapılarda ki kanallarınıza tek bir merkezden yönetim kolaylığı ile ulaştırmanızı sağlar. İşletmeniz içerisinde ki operasyonel yükü oldukça hafifletecek olan OPUS B2B birçok farklı modülü içerisinde barındırmaktadır.


OPUS BI

İŞ ZEKASI

OPUS BI, İşletmenizin iş akış süreçlerini otomatize etmenin yanısıra mevcut verilerinizin analiz edilerek gerekli birimler ile paylaşılmasını sağlar. Mevcut ERP sisteminize Entegre olabilen OPUS BI dinamik raporlama alt yapısı ve Mobil Cihaz'lardan erişim kolaylığı ile dikkat çekmektedir.


Restoservis

Yeni Nesil Mobil Sipariş ve Sadakat Sistemi

Restoservis, işletmelere (Restoran, Cafe, Bar, Otel vb.) modern sipariş, müşteri ilişkileri ve sosyal medya yönetimi sunan bir platformdur. İşletmeler Restoservis ile beraber interaktif Tablet Menüler üzerinden sipariş, online sipariş sistemi, rezervasyon sistemi, müşteri ilişkileri yönetimi ve sadakat sistemi kazanırlar. Restoservis tüm bu sistemleri tek bir çatı altında işletmenize kazandırır ve süreç yönetimlerinizi modernize etmenize yardımcı olur.