Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS BI

Kurumlarınızın yıllardır biriktidiği verileri en son ne zaman analiz ettiniz ? Peki kurumunuzun gerçek anlamda bir Veri Ambarı var mı ?
Rekabet koşullarının her geçen gün hızla değiştiği ve zorlaştığı günümüzde kurumlar için veri, daha doğrusu anlamlandırılmış veri artık en önemli rekabet gücü haline gelmektedir. Her geçen saniye, her geçen saat kurumunuz biraz daha veriye sahip olmaktadır. Bu güncel verileri okuyup, kurumunuzun geleceğine yön verebilmek için stratejik kararlar almanız gerekmektedir.

Kurumunuzun alacağı stratejik kararların gerçekten Temiz ve Doğru bir Veri Ambarına dayandırılması hayati önem taşımaktadır. OPUS BI (İş Zekası Çözümü) kurumunuz için en uygun ve en iyi Veri Ambarlarını oluşturarak, gerekli analizleri yapar ve kurumunuzun karar destek sistemine katkıda bulunur.

OPUS BI - İŞ ZEKASI


OPUS BI Öne Çıkanlar


Kurumunuzun tüm rapor mekanizmalarını tek bir çatı altında toplayarak, tüm departmanların aynı Veri Ambarından hızlı ve doğru bir şekilde yararlanmasını sağlar. Büyük veri yapılarına sahip kurumların en çok ihtiyaç duydukları ve sorun yaşadıkları alanlardan birisi olan raporlama konusunda OPUS BI mükemmel bir Kurumsal Raporlama çözümü içerir. OPUS BI Kurum içerisinde standart rapor formatların şekillendirilmesi, paylaşılabilir raporların oluşturulması, daha az efor ve zaman ile dinamik formların oluşturulması gibi artıları içerisinde barındırır.

OPUS BI Real-Time OLAP Server ile canlı ve güncel olarak yaşayan veritabanlarında ki bilgiler çok sayıda bilginin çok hızlı bir şekilde raporlanmasına yönelik olarak geliştirilmiş, OLAP küplerine aktarılır ve buradan hızlı analizler yapılması sağlanır. OLAP İş zekası çözümlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. OPUS BI OLAP Server satış, pazarlama, finans, satın alma gibi kurumsal departman yapılarına farklı perspektiflerden, çok boyutlu analizler yapmalarına olanak sağlar. OPUS BI OLAP Server Kurumsal IT departmanları için complex analytical(karmaşık analitik) veritabanı sorguları yapmalarına olanak sağlar.

OPUS BI Size Çok Yakın

İŞLETMENİZİ VE ÇALIŞANLARINIZI BULUTLARA TAŞIYORUZ

Kurumsal firmalar için iş yaşam döngüsü 7 gün 24 Saat lokasyon bağımsız olarak durmaksızın devam etmektedir. Güncel veriye her zaman, her yerde ihtiyaç duyabiliriz. Farklı departmanlardan farklı raporlar bekleyerek zaman kaybetmeyin ! Çünkü yanınızda bulunan akıllı telefonunuz, tablet bilgisayarınız size istediğiniz tüm bilgileri verebilir. OPUS BI iOS, Android ve Windows Phone tabanlı telefon ve tablet bilgisayarınızda her an ulaşılabilir durumdadır.

Kurumlarınızın veri boyutu artıkça, eldeki veriyi hem yönetmek hem de analiz etmek oldukça zorlaşmaktadır. Bunun yanında veri büyüklüğü ile orantılı olarak iş gücü, donanım ve yazılım maliyetlerinizde her geçen gün artış göstermektedir. OPUS BI kurumunuza en uygun donanım ve yazılım maliyetlerini sunarken, bir taraftan da iş gücünüzü maksimum verimlilikte kullanmanızı sağlar. Büyük veri yığınlarının analizi donanım ve yazılım alt yapınıza göre günlerce sürebilir. OPUS BI sahip olduğu In-Memory özelliği ile kurumunuzun ihtiyaç duyduğu verileri saniyeler içerisinde size sunar...