Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUSGO Loyalty

Müşteri sadakat programlarında öne çıkan ilk adım hem kurum hem de müşteri için "Kazan-Kazan" ilişkisini kurmaktır. İyi planlanlamış bir müşteri sadakat programının program etkinliği, program tipleri, başarı ve başarısızlık nedenleri, fiyatlandırma stratejileri, finansal çevre, değer algıları, Müşteriyi Elde Tutma, Müşteri İlişkileri Yönetimi, müşterinin yaşam boyutu değeri gibi pek çok bağlantıya sahip olması gerekir.

Sadakat programları, Müşterilerine en iyi avantajları sunarken, bu yatırımları sadece gelecekte geri dönüş sağlayacağı ön görülen yatırımlar olarak değerlendirmemelidir.

Gerçek bir Müşteri Sadakat Programı gelecek için yatırım yapar, Müşterilerine taahhütte bulunur ve güven talep etmekten ziyade güven verir. Kurumlar, oluşturmayı planladıkları Sakadat Programları için bu kriterleri göz önüne almalıdır. Bu sayede kurum geleceğe yatırım yaparken, gerçek anlamda Müşteri Sadakatini kazanmış olur.

OpusGo Yazılım, kurumunuz için en ideal Müşteri Sadakat Programını hazırlar ve hayata geçirir. Sadakat Programları konusunda uzman ekibi ile kurumunuza programın her aşamasında en iyi danışmanlığı ve çözümleri sunar.

OPUS Loyalty

Müşteri Sadakat Programlarında Öne Çıkanlar

  1. Marka Bilinirliğini Artırma
  2. Yüksek Ciro Artışı
  3. Promosyon Hediye Süreç Yönetimi
  4. OPUS CRM Entegrasyonu
  5. OPUS Loyalty ile Süreç Yönetimi
  6. Fiziksel Kart Desteği
  7. Kargo Süreç Takibi
  8. Hediye Kataloğu Yönetimi
  9. ve çok daha fazlası...
Opus Loyalty

OPUSGO Loyalty ile Müşterilerini daha yakından tanıyın

İŞLETMENİZİ VE ÇALIŞANLARINIZI BULUTLARA TAŞIYORUZ