Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
E-Ticaret Proje Danışmanlığı

Kurumsal E-Ticaret sistemlerinde çok sayıda farklı gereksinmler vardır. Bu gereksinimler başarılı bir E-Ticaret projesi için çoğu zaman vazgeçilmez olabilmektedirler. E-Ticaret sistemlerinin temel prensipleri zaman içerisinde değişme uğramaktadır.

Örneğin birkaç yıl öncesine kadar sosyal medya E-Ticaret projeleri için çok fazla önem arz etmemesine karşın, günümüzde olmazsa olmazlar arasına girmiştir. Temel de ürün tanımlama, kategori yönetimi, ödeme sistemleri ve kargolama olarak görülen E-Ticaret projeleri aslında çok daha fazla sürece sahiptir. Birçok kurum bu süreçleri projenin başlangıcından sonra görebilmekte ve uyum sağlamaya çalışmaktadır.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, E-Ticaret alt yapınızın bu değişlere ne kadar uyum sağlayabildiğidir. Çünkü yeterli olgunluğa erişmemiş E-Ticaret Yazılımları tüm bu süreçleri yerine getirememesinin yanında, diğer temel süreçlerinize de sarsabilir. Bu tip durumlarda kurum içerisinde istenmeyen kaos senaryoları gerçekleşebilmektedir. İşte bu yüzden Anahtar Teslim E-Ticaret Projeleri kurumlar için büyük önem arz etmektedir.

OpusGo Yazılım, Anahtar Teslim E-Ticaret Projelerinde Stratejik Danışmanlık, Sosyal Medya Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, ERP Entegrasyonu, Google Adwords Reklam Bütçe Yönetimi gibi birçok konuda kurumlara destek olmaktadır. Bu sayede işinize daha fazla odaklanabilir ve rekabet gücünüzü en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Anahtar Teslim E-Ticaret Projelerinde Öne Çıkanlar

  1. E-Ticaret Strateji Danışmanlığı
  2. Sosyal Medya Yönetimi
  3. Müşteri İlişikileri Yönetim Danışmanlığı
  4. ERP Entegrasyonu
  5. Online Reklam Bütçe Yönetim Danışmanlığı
  6. ve çok daha fazlası...
E-Ticaret Danışmanlığı


OPUSGO Profesyonel Ekibinden E-Ticaret Proje Analizi İsteyin

Ürün ve Hizmetlerinizi doğru zamanda, doğru mecralarda, doğru müşteriye pazarlayın