Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
Online Raporlama Çözümleri

Opus Bulut Raporlama Platformu, işletmenizin yarattığı, operasyonlarınıza ve tüm hareketlerinize bağlı verileri analiz etme, karşılaştırma, istatistik döküm alma ve karar verme gibi süreçlerinizi hızlıca, internete bağlı olduğunuz her yerden, anlaşılır raporlar ve gösterge tabloları kullanarak oluşturmanızı sağlayan, kullanımı kolay bir Raporlama ve İş Zekası arayüzüne sahiptir.

Opus Bulut Platformunda verilerinizi yorumlayarak, çok kısa sürede güçlü raporlar oluşturabilir, tüm çıktılarınızı paylaşabilirsiniz.

Opus Bulut Online Raporlama Sistemini, Kobi ve Büyük Ölçekli işletmelerde, Satış, Pazarlama, Finans, Muhasebe, Müşteri Hizmetleri, İnsan Kaynakları, Operasyonel vb. çeşitli alanlarda karşılıklı veri akışının sağlandığı departmanlar arasında, kullanıcıların tüm raporlama ve analiz ihtiyaçları için kullanabilirsiniz.

Opus Bulut Online Raporlama Sisteminin, İşletmenizde veri analizi ve raporlama ihtiyacınızı nasıl çözeceğini, örnekleri ile daha detaylı öğrenmek isterseniz, bizi aramanız yeterlidir.

Anlaşılır Raporlar & Panolar oluşturun.

  1. Görsel gücü yüksek anlaşılır raporlar
  2. Farklı uygulamalardan veri akışı ve entegrasyonu
  3. Çok çeşitli raporlama bileşenleri
  4. İşbirliğine dayalı tatmin edici analiz sonuçları
  5. Esnek geliştirme platformu
  6. Uygun Fiyatlar
  7. ve çok daha fazlası...
Online Reporting

OPUSGO Online Raporlama Çözümleri

Kurumsal Uygulamalarınızın Web ve Mobil Raporlama Entegrasyonu