Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS Tourism

Tatil, konaklama, tur ve seyahat sektörlerinde müşteri ve insan kaynakları dinamizmi günden güne artmakta ve sektör sürekli yeni eğilimler ve beklentiler ile karşı karşıya kalmaktadır.

Ayrıca Turizm sektöründe irili ufaklı bir çok yeni firma kısıtlı bir alan içinde birbirleriyle rekabet ve aynı zamanda da sınırlı bir işbirliği içindedirler.

Opus Bulut platformunda turizm sektörüne özel

Turizm Yazılımı
Turizm Yazılımı
  1. Rezervasyon Sistemi
  2. Otel Yönetimi
  3. Restaurant Yönetimi
  4. Mağaza Yönetimi
  5. İnsan Kaynakları Yönetimi

Teknolojinin ve İnternetin hızla geliştiği günümüzde, endüstriyel faaliyetlerde, müşteri ilişkileri yönetiminde ve arka ofis süreçlerinde sürekli değişen ve gelişen, hızlı ve proaktif bir adaptasyon gerekmektedir.

Opusgo bulut tabanlı uygulamaları ile turizm sektörüne, dinamik, müşteri odaklı, iş verimliliği ve düşük-maliyet unsurları ile rekabeti kazanmaları için gerekli tüm alt yapı, uygulama ve teknoloji sağlamaktadır.

Turizm Yazılımı

OpusGo Yazılım'ın ERP, CRM ve HR uygulama çözümleri, Tüm İş Süreçlerini kapsayacak şekilde tasarlanmış Web Tabanlı, Akıllı Telefon ve Tablet Uyumlu, Şirketinizin ve İşletmelerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir, esnek yapıda bir altyapıya sahiptir. Otel, Konaklama, Organizasyon, Seyahat, Yeme-İçme Mekanlarını kapsayan Turizm Sektörü için tasarlanmış birçok modül ile işletmenize gerçek anlamda zaman ve hız kazandırmayı amaçlar. Restoservis Mobil Sipariş ve Sadakat Sistemi ile pazarlama ve reklam maliyetlerinden kurtulur, istediğiniz anda istediğiniz müşterinize online ulaşarak, satış yapabilirsiniz.