Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi

Dijital pazarlamanın, tüm pazarlama stratejileri arasında hızla gelişen ve en çok tercih edilen ilk yöntem olarak yer edinmesi ile birlikte, satış stratejileri içerisinde "satış promosyonları" ve "kampanyalar" özellikle perakende sektöründe en çok kullanılan yöntem olmaktadır. Rekabet koşullarının değişmesi ve zaman zaman ağırlaşması ile işletmelerin, ciro artışına yönelik satış promosyonlarını ve kampanyalarını çok dikkatli bir şekilde yönetmesi gerekmektedir. Pazar analizi iyi yapılmış bir satış promosyon kampanyası hem marka bilinirliğini hem de ciro artışını önemli ölçüde artırmaktadır.

Entegre pazarlama anlayışı içerisindeki en etkin araçlardan birisi satış promosyonudur. Eş zamanlı süreçte Pazarlama Odaklı Müşteri İlişkileri de reklamcılığa bir alternatif olabilmektedir. Her iki araç da işletmeler için altenatif olmaktan çıkıp, "Stratejik" araçlar olmaya başlamıştır.

Yüksek rekabet ortamında Müşteri Sadakatinin önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. En iyi örnek, birçok büyük markanın "Loyalty Card" sistemini kullanıyor olmasıdır. Günümüzde fiziksel kartların miladını doldurmaya başlaması ile bu platformlar yerini online ortamlara ve araçlara bırakmışlardır.

OpusGo olarak müşterilerimize Kampanya ve Promosyon Yönetimi için birçok avantajlı platform ve hizmet sunuyoruz. Opus Loyalty sistemi ile tüm Müşteri Sadakat Sistemi süreçlerini yönetebilir, Dijital Pazarlama Desteğimiz ile Hedef Kitlelerinize, E-Mailing, SMS, Sosyal Medya Pazarlama ve On-Line reklamlar ile kampanya ve promosyonlarınızı duyurabilirsiniz.

Kampanya ve Promosyon Yönetimi Öne Çıkanlar

  1. Opus Loyalty Entegrasyonu
  2. Opus B2B ile Bayi Ağı Entegrasyonu
  3. Opus CRM ile uçtan uca Müşteri İlişkileri Entegrasyonu
  4. E-Mailing Desteği
  5. SMS Entegrasyonu ve SMS Kampanyaları
  6. Google Adwords Desteği
  7. Sosyal Medya Desteği
  8. ve çok daha fazlası...
Pazarlama ve Kampanya


OPUSGO Size Çok Yakın

İŞLETMENİZİ VE ÇALIŞANLARINIZI BULUTLARA TAŞIYORUZ