Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi

İş dünyamızın her geçen gün biraz daha kompleks hale geldiği günümüzde Müşterilerimiz ile olan bağımızın sağlamlığı daha da önem kazanmaktadır. İşletmenizin pazara sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesi kadar, gelecekte satın alacak ve daha önce satın almış müşterileriniz ile olan “İletişim Kalitesi” de bir o kadar önemlidir. Farklı sektörlerden oluşan müşteri kitlenize farklı yaklaşım tarzları geliştirmemiz gerekiyor, bunu yaparken de işletme içerisinde kullandığımız otomasyon ve destek sistemlerinin maksimum dinamikliğe sahip olması gerekir.

OPUS CRM İşletmenize müşterilerinizi daha iyi anlama ve hızlı çözümler sunmanıza yardımcı olur. Klasik CRM yapılarından farklı olarak, işletme organizasyon ve yönetim yapınıza %100 uyum sağlayarak, işletmenize hem maliyet hem de zaman kazancı sağlar.

OPUS CRM Entegre çalışan servisleri ile işletme içerisinde kullanmış olduğu sistemler ile bağını koparmaz ve gerekli olan bütünlüğü sağlamanıza yardımcı olur.

OPUS CRM

OPUS CRM Modüllerinden Bazıları


Opus CRM, zamanınızın tamamını Satışa yöneltmeniz için, sizi diğer yüklerden kurtarır. Görevleri otomatikleştirir, İş Akışını hızlandırır ve yeni fırsatlar oluşturup yakalamaya odaklanmanızı sağlar. OPUS CRM İşletmenize akıllı bir satış ağı kurmanız için gerekli olan sistemleri sağlayarak, satış performansınızı ve karlılığınızı arttırmanıza destek olur.

Satış Gücü Otomasyonunda Öne Çıkanlar

 1. Satış Temsilcileri ve Yönetmenleri için Ziyaret Takvimi
 2. Satış Görüşme Sonuçlarının işlenmesi
 3. Satış Saha Analiz Anketleri
 4. Saha Rakip Analizi
 5. Sipariş ve Teklif Yönetimi
 6. Aktif Sahaya Mobil Satış Desteği
 7. ve çok daha fazlası...
Sales Force

Direkt Satış hedef müşteri kitlesi ile temas kurularak, yapılan tanıtım faaliyetler kümesidir. Doğrudan Satış olarak da bilinen bu yöntem, özellikle perakende sektörü için biçilmiş kaftandır. Hedef müşterilerinize özel promosyonlar, indirimler vb gibi satışa dönük ayrıcalıklar tanımlayarak hem müşteri memnuniyetini artırabilir hem de işletmenizin ciro artırışına katkıda bulunabilirsiniz. Direkt Satış'da e-posta, telefon, yüz yüze görüşme gibi alternatifler bulunmaktadır. OPUS CRM işletmenizin bu satış yönetimini doğru ve hızlı bir şekilde kullanmasına yardımcı olur.

Ürün / Kategori Yönetiminde Öne Çıkanlar

Opus CRM
 1. Kota ve Hedef Yönetimi
 2. Ürün Bazlı Kotalandırma
 3. Ciro Bazlı Hedef Yönetimi
 4. Ürün Bazlı Hedef Yönetimi
 5. Tarih Bazında Ürün Satışı
 6. Anlık Promosyon ve İndirim Uygulama
 7. ve çok daha fazlası...

OPUS CRM Size Çok Yakın

İŞLETMENİZİ VE ÇALIŞANLARINIZI BULUTLARA TAŞIYORUZ

OPUS CRM, sahip olduğu birçok farklı modül ile işletmenize uçtan uca çözümler sunar. Online Pazarlama Yönetiminde, hedef müşteri kitlesi analizinin yapılmasının ardından müşterilerinize e-mail, sms, online reklamlar vb. gibi iletişim yolları ile ulaşabilirsiniz. Bu şekilde online ortamda hem marka bilinirliğinizi artırabilir hem de ciro artışına katkıda bulunabilirsiniz.

Online Pazarlama Yönetiminde Öne Çıkanlar

 1. Toplu E-Mail Gönderimi
 2. Toplu Sms Gönderimi
 3. Online Reklam Bilgilerinin Oluşturulması
 4. Reklam Sonuçlarının Sisteme Aktarılması
 5. Detaylı Raporlamlar
 6. ve çok daha fazlası...
Opus CRM

OPUS CRM kampanyalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Hedef kitlenize dönük oluşturmuş olduğunuz kampanyaların saha da uygulama adımlarını OPUS CRM ile belirleyerek gerekli departman ve pozisyonlar ile paylaşabilirsiniz. Kampanya hedeflerinizi net bir şekilde görebilir ve anlık olarak durum analizi yapabilirsiniz. Kampanya sonunda ise elde ki verilerin analizini yaparak Kampanya Bazlı Başarı oranınızı ölçümleyebilirsiniz.

Kampanya Yönetiminde Öne Çıkanlar

E-Ticaret Kampanya Yönetimi
 1. Hızlı Kampanya Tanımlama
 2. Farklı aşamalarda Uyarı Sistemi
 3. Hedef ve Sonuç Analizi
 4. Departman ve Pozisyon Bazlı Raporlar
 5. Bölge Temsilcisi ve Satış Temsilcisi Bazlı Raporlar
 6. ve çok daha fazlası...