Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
iPad Uygulama Geliştirme

iOS tabanlı mobil cihazlardan Dünya'da en yaygın akıllı telefonlardan olan iPhone, piyasaya sürüldüğü günden bu yana sektörde ki hakimiyetini korumaktadır. iPhone'un sektörde bu kadar yaygın olmasının sebeplerinden bir tanesi de AppStore üzerinden ücretsiz ve ücretli olarak dağıtımı yapılan çok fazla uygulamanın olmasıdır. Milyon seviyesinde onaylanmış uygulamayı bünyesinde barındıran AppStore, Dünya'da ki en büyük uygulama merkezlerinden birisidir.

OpusGo Yazılım, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu iPhone uygulamasını analiz aşamasından, proje teslimine kadar olan tüm süreçleri en iyi şekilde yöneterek, müşteri memnuniyetini hedefler. Kurumsal uygulamalarda olmazsa olmaz süreçlerden belki de en önemlisi entegrasyonlardır. OpusGo sahip olduğu fark yaratan entegrasyon çözümleri ile kurumunuza uçtan uca çözümler sunar. İsterseniz iPhone uygulamlarınızı OpusGo çözümleri ile çok kolay bir şekilde entegre edebilir ve kurumunuza fark yaratan uygulamalar kazandırabiliriz.

OpusGo Yazılım, farklı sektörlere, farklı çözümler anlayışı ile kurumunuza özel en ideal iPhone uygulamasını sunar. Mobil uygulama geliştirirken en önemli konulardan birisi olan kullanım kolaylığını, kurumunuzun ihtiyacına yönelik olarak uygulayarak müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.


iPhone Uygulama Geliştirmede Öne Çıkanlar

  1. Kullanıcı Dostu Arayüzler
  2. Kurumsal Entegrasyon
  3. Public (AppStore) / Private (Kurum içi) Kullanım
  4. Profesyonel Tasarım
  5. Sektöre Özel Uygulama Anlayışı
  6. ve çok daha fazlası...
iPhone Uygulama Geliştirme

OPUSGO Mobile App Platform

İŞLETMENİZİ VE ÇALIŞANLARINIZI BULUTLARA TAŞIYORUZ