Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS HR

"İyi Olanı Ara , En İyiyi Bul"

Teknoloji destekli gelişen dünyamızda, özellikle hızlı tüketim - perakende sektörlerinde insan kaynakları yöneticilerinin zamandan ve mekandan bağımsız , kaç şubeleri olursa olsun, dinamik bir şekilde , çalışanları ile ilgili kritik karar noktalarında hız kazanmaya ihtiyaç duyduklarını analiz ederek, Opus İnsan Kaynakları Yönetim Sistemini geliştirdik.

OPUS HR, Tüm İnsan Kaynakları Süreçlerini kapsayacak şekilde tasarlanmış Web Tabanlı, Akıllı Telefon ve Tablet Uyumlu, Şirketinizin ve İşletmelerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir, esnek yapıda bir İK Yönetimi uygulamasıdır. OPUS HR içerdiği birçok modül ile işletmenize gerçek anlamda zaman ve hız kazandırmayı amaçlar. Gereksiz kağıt ve raf maliyetlerinden kurtulur ve online personel geçmişi arşivine sahip olmanızı sağlar.

OPUS HR

Opus İK Yönetim Sistemi ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu her pozisyonda personel alımını online olarak gerçekleştirebilir, iş başvurusu, işe alım süreci, randevu ve mülakatlarınızı sistemden yönetebilirsiniz.
İşletmelerin işe alım ve çalışan kariyer yönetimini süreçlerini olabildiğince hızlandırmak ve bu İnsan Kaynakları departmanı üzerindeki iş yükünü azaltmaktır. OPUS IK Yönetim Sistemi çalışanların kariyer yönetimleri konusunda, karar mekanizmalarına gerekli olan bilgileri hızlı bir şekilde sağlar. Klasik işletmelerde iş başvurusu toplama, randevu, mülakat, evrak hazırlama ve eğitim süreçleri oldukça zahmetli ve maliyetlidir. OPUS IK Yönetim Sisteminin CV / Kariyer Yönetimi modülü ile bu tip sorunlara çözüm sunulmaktadır.

İşletme ve şubelerde çalışan personelinizin günlük, haftalık ve aylık vardiya planlamalarını hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. İşletmeler, işletme sorumlularının dinamik shift (vardiya) tipi tanımlayarak, tanımladıkları shift tiplerinden tercih ettikleri birini seçebilir, işletmede çalışan personellerin günlük, haftalık shift (vardiya) planlamalarının yapabilirler. Yönetim tarafından işletme bazında Shift Raporları alınabilir, vardiya ve personel değişimlerinin yönetici onayına sunulabilir.

OPUS HR Size Çok Yakın

İŞLETMENİZİ VE ÇALIŞANLARINIZI BULUTLARA TAŞIYORUZ

İşletmeniz içerisinde ve çalışanlarınızın kullanımına sunduğunuz dökümanlarınızı belirli bir sistematik ile arşivleyerek, internet bağlantınızın olduğu her yerden kolayca erişebilirsiniz. Merkez departmanlarda ve Tüm işletmelerde kullanılan Ortak Metin Belgesi, Fotoğraflar, İşletme ve Personel formları döküman havuzunda toplanarak sistematik bir klasörleme yapısında arşivlenir.

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu ve / veya duyabileceği personel ihtiyacı için bugüne kadar gördüğünüz en kolay ve en hızlı personel bulma platformudur. İstediğiniz zaman yeni iş ilanı verebilir ve bu ilanı işletmenin resmi web sayfasında, Linkedin, Facebook, Twitter ve OPUS İnsan Kaynakları sitesinde yayınlayabilirsiniz. Gelen tüm başvuruları Onay Bekleyen Cv listesinde anında görebilirsiniz.

OPUS HR işletmeniz içerisinde aktif olarak çalışan tüm personelinizi ödüllendirmenize destek sağlar. Sınırsız Puan Tipi ve Puan Kazanım Kuralları belirleyerek istediğiniz personel, pozisyon ve departman için Personel Sadakat Sistemininizi oluşturabilirsiniz. OPUS HR işletmeler ve çalışanlar için Kazan / Kazan modelini en iyi şekilde karşılayan bir İnsan Kaynakları Yönetim Sistemidir.