Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUSGO PERAKENDE SEKTÖRÜ YAZILIMLARI

Değişim ve gelişim süreçlerine en hızlı adapte olan sektörler arasında olan Perakende sektöründe, özellikle Bulut Tabanlı çözümlerimiz ile hem kolay ulaşılabilir hem de düşük yatırım maliyetleri ile hizmet sunmaktayız. Yeni Nesil Mobil Sipariş ve Sadakat Sistemimiz Restoservis, OPUS HR, Opus ERP, Opus CRM, OPUS E-Commerce en çok tercih edilen Bulut Tabanlı çözümlerimiz arasındadır.


OPUSGO SAĞLIK SEKTÖRÜ YAZILIMLARI

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte Sağlık Sektöründe de birçok sistem yerini yeni nesil teknolojilere bırakmıştır. Sağlık sektörü kapsamında önemli alt sektörler bulunmaktadır. Bunlar; ilaç, sağlık hizmet sunum, tıbbi cihaz ve sigortacılık gibi ekonomik büyüklüğü oldukça yüksek alt sektörlerdir. OpusGo Yazılım, OPUS HR, OPUS CRM, OPUS Reporting gibi entegre çözümleri ile Sağlık Sektörüne hizmet vermektedir.


OPUSGO İNŞAAT SEKTÖRÜ YAZILIMLARI

Dünyada özellikle gelişmekte olan ülkelerde yoğun talep gören sektörlerin başında inşaat sektörü gelmektedir. Ülkemizde de buna paralel olarak bu sektörde birçok yenilik ve gelişme yaşanmaktadır. OpusGo Yazılım İnşaat Sektörüne uçtan uca entegre çözümler sunmaktadır. OPUS HR ile tüm insan kaynakları süreçlerinizi yönetirken, OPUS ERP ile kurumlar tüm iş süreçlerini yapılandırabilir ve OPUS CRM ile müşteri ilişkileri ve satış kanallarını güçlendirmektedir. Diğer yandan Online Konut Satış uygulamamız ile konut stoklarını çok daha hızlı bir şekilde eritebilmektedirler.


OPUSGO SANAYİ SEKTÖRÜ YAZILIMLARI

Yüksek rekabet ortamında en temel gerekliliklerden olan Üretim Verimliliği, günümüz rekabet şartları için tek başında yeterli olmamaktadır. Özellikle Sanayi İşletmelerin AR-GE ve inovasyon kapasitelerinin yüksek hacimde olması gerekmektedir. Bunun yanısıra satış ve pazarlama ağı, verimli iş süreçleri, optimize edilmiş çözümler de işletmelerin rekabet gücünü etkilemektedir. Sanayi işletmelerine teknoloji ve bilgi işletme çözümleri sunan OpusGo Yazılım OPUS HR, OPUS ERP, OPUS CRM ve OPUS BI ile işletmelere entegre çözümler sunmaktadır.


OPUSGO GIDA SEKTÖRÜ YAZILIMLARI

Gıda sektörü tüm dünyada en populer sektörlerdendir. AR-GE ve inovasyon çalışmalarının durmaksızın devam ettiği bu sektör, ülkemiz içinde lokomotif sektörlerdendir. Özellikle ülkemizde olgunluğa ulaşmamış olan Gıda Sektöründe, yeni markalar ve yeni ürünler piyasaya sunulmaktadır. Gelişen teknolojik değişimler ile birlikte Gıda Sektöründe de her geçen yıl daha verimli üretim ve imalat yapılmaktadır. OpusGo Yazılım Bulut Tabanlı çözümleri Gıda Sektöründe bulunan işletmelere kolay ulaşılabilir ve hızlı adapte edilebilen uygulamalar sunmaktadır. OPUS HR, OPUS ERP, OPUS CRM, OPUS E-Commerce ve OPUS B2B çözümleri işletmenize destek olmaktadır.


OPUSGO TURİZM SEKTÖRÜ YAZILIMLARI

Turizm sektörü her ne kadar emek yoğun bir sektör olsada, teknolojik gelişmeler ile birlikte birçok iş süreçlerini otomatize etmektedir. Diğer tüm sektörleri tetikleyici bir özelliği bulunan bu sektörde otel yönetim sistemleri, rezervasyon, müşteri ilişkileri yönetimi, sadakat sistemleri gibi birçok farklı uygulama hizmet vermektedir. OpusGo Yazılım olarak Turizm sektörüne OPUS HR insan kaynkları yönetim sistemi, OPUS ERP, OPUS CRM ve RESTOSERVİS çözümlerimiz ile hizmet vermekteyiz. OpusGo çözümleri zincir otellerden butik pansiyonlara kadar her seviyede işletmeye uygun çözümler sunmaktadır.