Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS RETAIL

Son kullanıcıya mal veya hizmet satışının yapıldığı perakende sektöründe perakendeciler, tedarik zinciri olarak adlandırılan entegre bir sistemin parçasıdırlar. Üretici ve tüketici arasında malların son kullanıcıya aktarılmasını sağlarlar.

Perakendecilik

Perakendecilik sektörü

  1. Bağımsız Mağazalar (Bakkal v.b.)
  2. Birleşik Perakendecilik (Gönüllü zincirler, perakendeci kooperatifler, gruplar v.b.)
  3. Süpermarketler ve Hipermarketler
  4. İndirimli Satış Mağazaları
  5. Zincir Mağazalar
  6. Alışveriş Merkezleri (Shopping Center)
  7. Peşin Öde Götür (Cash And Carry)
  8. Ayak üstü tüketim ve satınalma (Drug-Store)

Son kullanıcıya mal veya hizmet sağlayan alt sektörleri kapsar.

Perakendeciliğin tüketiciye açılan tarafı olan alt sektörlerde mal ve hizmet çeşitliliği, personel ve müşteri yoğunluğu, tedarik-stok-satış politikaları ve finansman boyutu nedeniyle tüm bu iş süreçlerini kapsayacak teknolojiye ve tam bir entegrasyona ihtiyaç duyulur.

Sektörde insan kaynaklarının, müşterilerin ve stokların etkin yönetimi büyük önem taşır. Doğru seçilmiş ve uyarlanmış yazılım sistemleriyle yönetilen bir tedarik zincirinin etkinlik düzeyinin yükseldiği yapılan çalışmalarla kanıtlamıştır.

OpusGo Yazılım’ın ERP, CRM ve HR uygulama çözümleri perakende sektöründeki ihtiyaçlara en uygun, bütünleşik çözümleri sunmak üzere tasarlanmıştır.

Perakendecilik

OpusGo Yazılım'ın ERP, CRM ve HR uygulama çözümleri, Tüm İş Süreçlerini kapsayacak şekilde tasarlanmış Web Tabanlı, Akıllı Telefon ve Tablet Uyumlu, Şirketinizin ve İşletmelerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir, esnek yapıda bir altyapıya sahiptir. Gıda, Tekstil, Mobilya, Kırtasiye, Restaurantlar, Marketler ve Zincir Mağazalar için tasarlanmış birçok modül ile işletmenize gerçek anlamda zaman ve hız kazandırmayı amaçlar. Gereksiz kağıt ve raf maliyetlerinden kurtulur ve istediğiniz anda online satışa başlayabilirsiniz.