Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUS ERP

Sanayi Sektörü, üretkenlik, verimlilik ve esnekliği sürekli olarak en verimli hale getirmek ve üretilen ürünlerin maliyetini düşürmek, kalitesini yükseltmek ilkeleri ile global pazarın en büyük yapı taşı durumundadır. Sanayi ve altyapı segmentlerindeki müşterilerinin ekonomik ve çevresel rekabetçiliğini artırmak zorundadır.

Son derece rekabetçi olan sanayi sektöründe, inovasyondan ödün vermeden, karlılığı arttırıcı, teknolojik yeni ürünlerin geliştirilmesi ve hızlıca pazara sürülmesi gereklidir.

Sanayi sektörü için özellikle yönetmesi en zor süreç olan Lojistik maliyetlerini çok yükseltmeden, karmaşık tedarik zincirlerini optimize etmeleri gerekir.

Opus ERP Çözümleri, sanayi sektöründe, üreticiler, tedarikçiler, oem sağlayıcılar ve dağıtıcıların iş süreçlerini geliştirerek, maliyetleri düşürme, karlılığı artırma ve marka imajlarının kalıcı olmasına destek olur.

Opus Bulut Platformunda sanayi sektörüne özel çözümlerimiz

  1. Pazarlama ve Satış Gücü Yönetimi (Opus CRM)
  2. İhale Takibi ve Teklif Yönetimi (Opus ERP)
  3. Proje Analizi, Proje Süreçleri ve Kontrat Yönetimi (Opus PMS)
  4. Satınalma ve Finans Yönetimi (Opus ERP)
  5. Hakediş Yönetimi (Opus ERP)
  6. İnsan Kaynakları Yönetimi (Opus HR)
  7. Performans Yönetimi (Opus CRM)
  8. Raporlama Yönetimi (Opus BI)
İnşaat Sektörü

OpusGo Yazılım'ın ERP, CRM ve HR uygulama çözümleri, Tüm İş Süreçlerini kapsayacak şekilde tasarlanmış Web Tabanlı, Akıllı Telefon ve Tablet Uyumlu, Şirketinizin ve İşletmelerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir, esnek yapıda bir altyapıya sahiptir. Üretim, Tedarik, Dağıtım ağlarını kapsayan Sanayi Sektörü için tasarlanmış birçok modül ile işletmenize gerçek anlamda zaman ve hız kazandırmayı amaçlar.