Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
OPUSGO Windows Phone Uygulama Geliştirme

Windows Phone Microsoft'un Windows Mobile'dan sonra piyasa sürdüğü ve Microsoft'un mobil dünyaya bakış açısını tamamen değiştirdiği bir platformdur. Oldukça farklı bir kullanıcı deneyimi sunan Windows Phone hem arayüz hem de alt yapı olarak rakiplerinden ayrışmaktadır. Özellikle .Net platformunun gücünü arkasına alan Windows Phone, Azure gibi güçlü bir Cloud Platformununda desteği ile bütünleşik entegre uygulamalar konusunda kurumlara büyük fırsatlar sunmaktadır. Günümüzde birçok kurum Microsoft tabanlı uygulamalar kullanmaktadır. Piyasa hakimiyeti gözönüne alındığında Windows Phone birçok kurum için avantajlı bir platformdur. Microsoft kökten değiştirdiği arayüz ve tasarım anlayışını, yeni mobil platformunada yansınmıştır. Bu değişim en çok da mobil ve dokunmatik cihazları etkilemiştir.

OpusGo Yazılım, .Net platformundaki uzmanlığını Windows Phone ortamında da göstermektedir. Kurumlara entegre çözümler sunan OpusGo, Windows Phone uygulamalarını da ERP, CRM, Reporting gibi sistemler ile entegre etmektedir.OpusGo Yazılım, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu Windows Phone uygulamasını analiz aşamasından, proje teslimine kadar olan tüm süreçleri en iyi şekilde yöneterek, müşteri memnuniyetini hedefler. Kurumsal uygulamalarda olmazsa olmaz süreçlerden belki de en önemlisi entegrasyonlardır. OpusGo sahip olduğu fark yaratan çözümleri ile kurumunuza uçtan uca çözümler sunar. İsterseniz Windows Phone uygulamlarınızı OpusGo çözümleri ile çok kolay bir şekilde entegre edebilir ve kurumunuza fark yaratan uygulamalar kazandırabiliriz.

OpusGo Yazılım, farklı sektörlere, farklı çözümler anlayışı ile kurumunuza özel en ideal Windows Phone uygulamasını sunar. Mobil uygulama geliştirirken en önemli konulardan birisi olan kullanım kolaylığını, kurumunuzun ihtiyacına yönelik olarak uygulayarak müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Windows Phone Uygulama Geliştirmede Öne Çıkanlar

  1. Kullanıcı Dostu Arayüzler
  2. Kurumsal Entegrasyon
  3. Public (Windows Store) / Private (Kurum içi) Kullanım
  4. Profesyonel Tasarım
  5. Sektöre Özel Uygulama Anlayışı
  6. ve çok daha fazlası...
Windows Phone Uygulama Geliştirme

OPUSGO Mobile App Platform

İŞLETMENİZİ VE ÇALIŞANLARINIZI BULUTLARA TAŞIYORUZ