Bizi Arayın (212) 366 02 03

Bilgi Talebi | Destek | İletişim

  Türkçe
E-Mail Marketing

Email marketing (e-posta pazarlama) kurumların mesajlarını toplu olarak standartlara uygun hazırlanan bir e-posta formunun ve / veya tasarımının gönderilmesi olarak tanımlanabilir. Bu e-posta içerisinde kurumunuza, ürünlerinize, müşterinize vb. gibi farklı içeriklere sahip olabilir.

Email marketing son yıllarda e-ticaret projelerinin artması ile birlikte oldukça yol almıştır. Özellikle feedback (geri bildirim) konusunda çok farklı stratejiler bulunmaktadır. E-Ticaret alanında email marketing üzerinden yapılan satış oranları ciddi rakamlara ulaşmaktadır, ki bazı özel projeler yaklaşık %50 gibi büyük bir orandaki cirosunu bu sayede elde etmektedir.

Email marketing bu kadar etkili bir pazarlama yöntemi iken, bu konuda işin profesyonelleri ile çalışmanız sizi başarıya ulaştıracak kritik bir süreçtir.

OpusGo Yazılım, Email marketing konusunda Türkiye'nin ve Dünya'nın en iyi emailing platformlarıyla birlikte çalışır. Bu sayede sizin için en iyi ve en güvenli alt yapıyı sunar. OpusGo, Email marketing süreçlerinizi entegre özellikleri sayesinde tamamen otomatize edebilir. E-Ticaret, CRM, ERP, B2B gibi kurumsal uygulamalar ile entegre olarak mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile anında iletişime geçebilirsiniz.

EMail Marketing Öne Çıkanlar

  1. Milyonlar Seviyesinde Email Gönderme İmkanı
  2. Profesyonel Email Tasarım Desteği
  3. Kampanya Yönetimi
  4. Detaylı Raporlama
  5. Dönüşüm Takibi ve İzleme
  6. Sosyal Medya Entegrasyonu
  7. Uygun Fiyatlar
  8. ve çok daha fazlası...
E-Mail Marketing

OPUSGO Dijital Pazarlama Desteği

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için